do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Dostawa

Wszystkie zamówienia w naszym sklepie wysyłamy firmami kurierskimi GLS lub DPD. Udostępniliśmy również możliwość dostawy mniejszych zamówień do Paczkomatów InPost 24/7.
Realizacja zamówień trwa 1-48h, jednakże zazwyczaj to trwa do 24h od momentu złożenia zamówienia (oczywiście uwzględniając tylko dni robocze). W przypadku zakupu jednocześnie kilku produktów, sprawdź w każdym zakupionym produkcie "czas wysyłki". Nie wszystkie produkty dostępne są od ręki. Czas realizacji takiego zamówienia będzie zawsze tym najdłuższym z wszystkich wyświetlonych.

Waga jednej przesyłki nie może przekroczyć 30 kg.


W opisie każdego produktu w naszym sklepie jest podana "waga rzeczywista/gabarytowa" - należy zsumować wszystkie wagi produktów w zamówieniu i jeżeli wynik mieści się w wartości 30 kg to zostanie wszystko wysłane jedną paczką.

Teoria a praktyka często w rzeczywistości jest inna, tak więc zastrzegamy sobie, że jeżeli wynik będzie w okolicy 30 kg i teoretycznie powinno się wszystko zmieścić w jedną przesyłkę, a po spakowaniu przekroczy dopuszczalny gabaryt to będziemy wysyłać powiadomienie o dopłacie do przesyłki.

 

Termin dostawy - w 99% przypadkach firmy kurierskie doręczają przesyłki na następny dzień roboczy od dnia nadania. Jednakże doręczenie w 24h jest tylko planowanym doręczeniem deklarowanym przez przewoźnika. Dłuższy czas niż doręczenie na następny dzień roboczy może być spowodowany złymi warunkami atmosferycznymi, na skutek zdarzeń losowych lub innych przeciwności losu.

Każda przesyłka nadana przez naszą firmę jest ubezpieczona. Sprawdź paczkę przy kurierze. Jeżeli będą ewidentne uszkodzenia przesyłki, poproś kuriera o protokół szkody i należy go sporządzić w jego obecności - bez tego dokumentu nie ma możliwości domagania się odszkodowania.

Mile widziane zdjęcia uszkodzonej przesyłki - dodatkowy przydatny dowód przy domaganiu się odszkodowania od firmy kurierskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl