Taśmy pakowe z nadrukiem 

Jest 11 produktów.

Idealnym sposobem na jednoczesne poprawienie profesjonalizmu firmy oraz jej promocji są taśmy pakowe z nadrukiem – wykonywane w pełni indywidualnie na zamówienie Klienta. Graficy, pracujący w naszej firmie tworzą każdorazowo odmienne projekty, w oparciu o oczekiwania zamawiającego. W związku z tym po stronie Klienta pozostanie tylko przysłanie nam logo oraz danych, jakie miałyby się znaleźć na powierzchni.

Oferujemy również gotowe rozwiązania, na których naniesione zostały przydatne komunikaty, takie jak "Ostrożnie szkło!" czy "Taśma bezpieczeństwa".

Poza wysoką estetyką oraz funkcjami reklamowymi, pakowe taśmy z nadrukiem spełniają swoje zadanie zabezpieczające. Ponadto stabilizują paczkę, zapewniając jej przy tym ochronę przed trudnymi warunkami zewnętrznymi. Proponowane przez nas produkty znajdują zastosowanie:

  • przy zabezpieczaniu przesyłek w trakcie transportu,
  • znakowaniu paczek o szczególnej zawartości,
  • zabezpieczaniu przedmiotów magazynowych.

Oferowane przez nas taśmy pakowe z nadrukiem mają także wartość reklamową. Zamieszczone na jej powierzchni elementy identyfikacji wizualnej (logo, nazwa firmy o określonej czcionce) wpływają na budowanie i utrwalanie wizerunku.

Specyfikacje taśm
Szerokość48 mm
Długość:60y (ok. 55 m), 66y (ok. 60 m)
Rodzaj kleju:akryl, kauczuk (hot melt)
Kolor tła:jednokolorowe (do wyboru)
Ilość1, 72, 180, 360, 1440 sztuki.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów