Folia stretch 

Jest 18 produktów.

Oferujemy bezbarwną, czarną, w rolkach lub ręczną folię stretch

Ze względu na swoją rozciągliwość oraz trwałość znajduje zastosowanie w zabezpieczaniu rożnego rodzaju produktów – zarówno w czasie transportu, jak i podczas magazynowania. Wykorzystywana jest do ochrony produktów – w szczególności załadowanych na paletach – przed oddziaływaniem promieni słonecznych, wilgocią, zabrudzeniami, zakurzeniem. Ładunki, znajdujące się na paletach, owijane są folią stretch również dla zwiększenia stabilności całej przesyłki. Produkt może być wykorzystywany przez klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

W asortymencie naszego sklepu dostępna jest dla Państwa również folia maszynowa stretch na zamówienie, a także przydatna taśma pakowa.

Zamówienia realizujemy w pełni indywidualnie, oferując sprzedaż zarówno ilości pojedynczych, jak i hurtowych, a także oferując dowolne rozwiązania wagowe. Umożliwiamy dokonanie zamówienia drogą elektroniczną – za pośrednictwem strony internetowej. Zapewniamy realizację zamówienia w ciągu 24 godzin oraz możliwość skorzystania z kilku wariantów wysyłki, jak i odbioru osobistego.

Specyfikacje folii
Waga brutto1,5kg, 2,0kg, 2,5kg, 3,0kg, 17kg
Szerokość50cm
Rozciągliwość160%
Średnica tulei wewnętrznej:5cm
Grubość23 mikronów
Kolor
  • wariant bezbarwny – wysoka transparentność pozwala rozpoznać rodzaj przesyłki bez konieczności jej rozpakowywania,
  • wariant czarny – bardzo dobrze chroni przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych oraz zabezpiecza przed wzrokiem niepożądanych osób.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów